Dodatkowa oferta płatnego stażu dla psychologów, w celu utworzenia nowych grup wsparcia.


Hey, 🙂
z uwagi, iż miałem ostatnio trochę pytań od psychologów dotyczących zwiększenia miejsc płatnego stażu, postanowiłem tę potrzebę połączyć z możliwością stworzenia dodatkowych bezpłatnych spotkań grupowych dla osób z fobią społeczną oraz chorobami psychicznymi.
Szczegóły poniżej!

 

 

Krótko informując zwiększyłem ilość aż ;p o 2 miejsca – szczegóły w tym temacie (patrz pakiet stażu dla psychologów): https://emocjobranie.pl/oferta-praktyk/
Psycholodzy Ci poszukiwani są do poprowadzenia w parze (oczywiście z moim wsparciem i wyjaśnieniem) nowych grup:
1. https://emocjobranie.pl/spotkania-grupowe-chad-schizofrenia/
2. https://emocjobranie.pl/zajecia-grupowe-dla-osob-z-lekiem-spolecznym-bezplatne/

Z uwagi, iż potrzebujących jest wielu to chciałbym stworzyć nowe kolejne grupy w tych dwóch powyższych  tematach.
Dlatego szukam chętnych psychologów i terapeutów do odbycia płatnego stażu, najlepiej interesujących się w nurtem poznawczym, schematu bądź ericksonowskim.
Nie musisz posiadać oczywiście konkretnych szkoleń z zakresu znajomości zaburzeń lekowych – lęku społecznego, czy też chorób psychicznych. Chodzi o to aby Cię to przede wszystkim interesowało i żebyś wiedział o co chodzi.
A także w wypadku chorób psychicznych nie widział danej osoby jako “F.20” i tyle “nic się nie da zrobić”, lecz pamiętał, iż pracujemy tu nad emocjami, a te ma każdy.

Małe warunki:
– Potrzebuję abyś zadeklarował się z góry, że jesteś zainteresowany stażem na okres minimum 4 miesięcy (umowa). Jest to motywowane bezpieczeństwem trwałości grup.
– Spotkania po 6-8 godzin każdego tygodnia i zwykle jednego dnia.
– Nie przyjmuję osób po psychologii biznesu, tylko kliniczna lub zdrowia.

Co otrzymasz?
– Dokładnie to co masz zapewnione w ofercie stażu. Po 4 miesiącach 160 godzin stażu w określonej klinicznej tematyce, branego pod uwagę jako staż zawodowy.
– RODO, szkolenie itp. w moim zakresie.
– Możliwość pewnego troszkę odmiennego spojrzenia na pracę nad pewnymi mechanizmami zaburzeń oraz emocji, oczywiście pokrywającą się z ogólnymi zasadami psychologii oraz terapii.

Zapraszam chętnych do rezerwacji automatycznej:
https://emocjobranie.pl/zarezerwuj/
29 grudnia godzina 12.30. podpisanie umowy. Wybaczcie, że w niedzielę. 🙂
Po rejestracji szczegóły spotkania znajdą się na e-mailu.

 

Wiktor Stańczyk