Zarezerwuj spotkanie :)

**** Szanowni Państwo przed wysłaniem zapytania o termin proszę o odczytanie poniższego tekstu. *****
**** Kalendarz z terminami znajduje się na samym dolej strony. ****

 

#Usługi, których dotyczy poniższy kalendarz.


Poniższy kalendarz obejmuje tylko i wyłącznie sesje indywidualne dla stałej terapii, bądź pojedynczej konsultacji psychologicznej.
Link do ofert:
https://emocjobranie.pl/konsultacja-psychologiczna/
https://emocjobranie.pl/terapia-zaburzenia/
https://emocjobranie.pl/terapia-schematow/

#Brak wolnego terminu. Dlaczego? Co wtedy?


 •  Ograniczona liczba miejsc, dlaczego?

Drodzy Państwo proszę nie brać do siebie częstego braku wolnych terminów, gdyż wynika to naprawdę z  >>>> braku tych terminów.
Natomiast z uwagi, iż wiele osób bardzo osobiście (zupełnie niepotrzebnie) bierze do siebie brak wolnych miejsc na terapię, napiszę dlaczego tak między innymi jest.

Żeby można było do pracy psychologicznej podchodzić z pasją, a także mieć możliwości zdobywania nowych doświadczeń zawodowych oraz rozwoju, potrzeba bardzo urozmaicać rodzaj wykonywanej pracy psychologicznej.
Dlatego też na co dzień w ciągu tygodnia, poza prywatnymi terapiami związanymi z zaburzeniami wszelakimi, wykonuję również inne prace związane z psychologią, diagnozą psychologiczną, pracą społeczną itp.

Z powodu takiego doboru i podziału pracy, dla terapeutycznych sesji indywidualnych i konsultacji psychologicznych, pozostaje mi tygodniowo około 20 godzin/miejsc, które są już zwykle zaklepane przez dotychczasowych klientów.

 • Terapie to zwykle nie “hop siup”.

Z reguły terapie potrzebują bardzo indywidualnego lecz zazwyczaj dłuższego czasu, aby dana osoba wobec swoich rozmaitych problemów i emocji, zaczęła nastawiać się inaczej niż czyniła to do tej pory. Dzięki czemu może zainicjować jakieś realne zmiany.
Dodatkowo istnieje zadanie najważniejsze, czyli stać się w tych nowych postawach osobą bardziej samodzielną (co jest celem mojej terapii samej w sobie).
Tak więc 20 miejsc tygodniowo nie zwalnia się szybko, a do tego nie sposób przewidzieć kiedy może to nastąpić.

Dlatego nie jest to moja zła wola, ani też ignorowanie Państwa problemów i wiadomości.
Po prostu nie posiadam takich możliwości czasowych, jak również fizycznych, aby regularnie i na bieżąco tworzyć nowe miejsca na konsultację/terapię, czy też zawsze udzielać szybko odpowiedzi w kwestii terminów.

Pozostałe wyjaśnienia poniżej w rozwijanych zakładkach:

 • Osoby, które do tej pory nie miały u mnie stałej terapii lub miały ją dość dawno i z jakichś powodów zrobiły sobie przerwę, nie mogą zapisać się na terapię indywidualną inaczej niż poprzez poniższy kalendarz.

 • Nie prowadzę listy rezerwowych.
  Pomysł ten nie sprawdza się z uwagi na to, iż bardzo szybko miejsca rezerwowe się zapełniają.
  Przez co w bardzo krótkim czasie powstaje długa kolejka, która prowadzi do oczekiwań, pytań oraz stresu po stronie zapisanych (czy to już, czy nie już).
  Dlatego wyznaję zasadę publikacji terminarza w określonym terminie, a kto się zapisze ten się zapisze.

Nie stosuję polecania z prostej przyczyny. Nie korzystam z terapii, tak więc nie mam zielonego pojęcia czy dana osoba (może nawet i znajoma) prowadzi tę terapię w miarę solidnie.
Dodatkowo nie uznaję zasady podawania pod nos terapii bowiem jej dobór, a także samej osoby psychologa/terapeuty/psychiatry, to bardzo indywidualna sprawa.
Co więc robić?

Można np. przejrzeć sobie różne społeczności powiązane z interesująca nas tematyką. Zapytać o to, czy ktoś mógłby  polecić jakiegoś specjalistę. 
Następnie można sprawdzić poprzez internet, czy polecona osoba może coś publikuje w sieci? Może ma opis sposobu swojej pracy?
Być może ma podany nurt terapeutyczny?
Wówczas można trochę tego i owego poczytać, a kiedy się chociaż trochę z tym utożsamimy, to może warto po prostu spróbować?

Czasami trzeba próbować i szukać do skutku. Nie jest przecież powiedziane, że np. ja każdemu przypadnę do gustu i oczekiwań. 

#W jaki sposób funkcjonują zapisy?

Odpowiedzi poniżej w rozwijanych zakładkach:

 • Pierwszeństwo mają stali klienci a więc te osoby, które korzystają z regularnej terapii. Dla nich wyznaczane są terminy zwykle po zakończeniu sesji, bądź w innym dogodnym terminie.
 • W taki sposób ustalam grafik na 14 lub 30 dni do przodu.
 • Gdy wszyscy są zapisani i zostaną jakieś wolne miejsca na terapię/konsultację, to zostaną one udostępnione w poniższym kalendarzu.
 • Ustalony grafik na kolejne tygodnie jest publikowany w jeden ustalony z góry dzień. Prawie zawsze jest to niedziela kończąca grafik obecny (dokładny termin publikacji grafiku jest widoczny zaraz nad kalendarzem).
  * Wolne terminy dokładnie jestem w stanie ustalić maksymalnie dzień przed publikacją kalendarza, gdyż niektórzy zwlekają z zapisami na ostatni moment.
  Dlatego nie jestem w stanie wcześniej określić wolnego miejsca.
 • Po kliknięciu w dany dostępny dzień na kalendarzu, wyświetlą się Państwu możliwości rezerwacji, jeśli tylko dana godzina będzie wolna.
 • Klikając wybrany wolny termin, zostaniecie Państwo poproszeni o podanie swojego imienia i nazwiska (można wpisać cokolwiek, nawet inicjały) oraz adres e-mail (ten proszę wpisać dokładnie).
 • Następnie po rezerwacji terminu, proszę o kontakt ze mną poprzez jedną z poniższych opcji i informację o rezerwacji terminu:
  https://emocjobranie.pl/kontakt/

 #Grafik


 • Obecny terminarz:

* Obejmuje okres: 03.10.2022 – 30.10.2022 
* Kolejny grafik ukaże się 30.10.2022  około godziny 23:00.
### Gdyby kalendarz na kolejny okres ukazał się wcześniej, niż podana wyżej data i godzina oznacza to, iż nie było żadnego wolnego terminu, dlatego wystawiłem kalendarz wcześniej. ###

### Kiedy na kalendarzu nie są widoczne żadne terminy, nawet zajęte, oznacza to, iż w danym okresie z różnych osobistych powodów wypada wolny czas od sesji, dlatego nie ma publikacji kalendarza ###

październik 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Subscribe
Powiadom o
guest
152 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aga

Cześć Wiktorze, chciałam skomentować Twoje nagranie ale nie ma opcji komentarzy. Dziękuję ci przede wszystkim za to ze się podzieliłes dodatkowo nagraniami do twojej historii. Czytałam ją dwa razy i za każdym razem odkryłam coś nowego. Co mi pomogło inaczej spojrzeć na moje własne zmagania. Zrozumiałem też pewien swój błąd po tych nagraniach. Nie chciałabym absolutnie zabierać ci Twojego prywatnego czasu, ale czy móglbyś kiedyś zrobić konsultacje grupowe, dla osób które już coś rozumieją ale potrzebują pewnych wyjaśnień jednego, czy dwóch szczegółów? Wiem ze takich osób jest więcej a Ty bardzo trafiasz do ludzi myślę. Aga

Beata

Wiktor super się Ciebie słucha. Za każdy razem kiedy słucham ,mowie ten gość jest niesamowity. Ale ja nie o tym. Bo w większości nagrań jest o tym co mnie nie dotyczy.
Czyli np dd ,natrętne myśli, leki społeczne itd.
Czy będzie kiedyś nagranie dla osób ,które mają tylko objawy fizyczne non stop np jak zawroty,bóle ,drętwienia itd
Jak tu się odburzac. Samo olewanie i akceptacja narazie nic nie daje chyba🙊🙈🙉

Natalia

Czy istnieje cień szansy, że kiedyś zwolni się choć jeden terminik ? 🙈🙈 Czekam cierpliwie

Kuba

Jeśli byłby jakiś wolny termin też jestem zainteresowany.

Paweł

Cześć Victor!
Chciałbym bardzo się zapisać do Ciebie na konsultację ale za każdym razem już nie ma miejsc.
Tyle czasu chcę się zapisać do Ciebie i a niestety mam pecha. Jak będziesz odblokowywał nowy termin to zapisz mnie do Ciebie i daj znać. Będę bardzo wdzięczny. Saran Paweł

Natalia

Witaj Victor. Obejrzałam dostępne tu na stronie nagrania i jestem przekonana, że nie chce pracować z żadnym innym terapeuta, też z uwagi, że słuchając nagrań, w wielu przypadkach jakbym słuchała o sobie. I mając świadomość, że Tobie się udało, bardzo chciałabym, abyś pomógł i mi się z tym uporać. Z terminami u Ciebie krucho, ale będę czekać ile trzeba, kiedyś musi się udać 🙂
Pozdrawiam serdecznie, i pamiętaj :
Robisz zajebista robotę !

Szymon

Witam, a można jakieś info wcześniej dostać, czy na nowy kalendarz będą miejsca? Można jakiś kontakt telefoniczny?
Czy na terapię grupową jest jakiś inny kalendarz?

Klaudia

Witaj Wiktorze trafiłam na emocjobranie z polecenia i jestem w szoku w jaki sposób potrafisz o tym wszystkimi opowiadać. 😜 Czatuję już 3 tydzień na termin ale nic nie ma. 🤫Czy jest możliwość zapisania się poza terminarzem? Bardzo mi zależy i proszę o kontakt. Napisałam maile. Miszczak Klaudia
Pozdrawiam

Adam

Za każdym razem jest napisane ze nowy grafik ukaże się ok 23.00. O 19 wchodzę i widzę ze już jest podany. Jaki jest tego sens? TrZeba obserwować od rana?? Od kilku miesięcy staram się znaleźć wolny termin….

Adam

Dzięki za odpowiedź. Teraz już wiem jaki jest sens 😉 nie doczytałem nigdzie informacji, że jeżeli nie ma wolnych terminów to może być wystawiony wcZeśniej. W takim razie będę cierpliwie czekać.

Tomasz

Dzień dobry kiedy można oczekiwania wolnych terminów? Jeśli nie na terapię to na konsultację?

Aneta Więckiewicz

Czy będą dzisiaj jakieś wolne terminy? Czekam już prawie miesiąc i nie ma nic wolnego.
🙁 Byłam na terapiach już dwóch ale nic mnie tak nie przekonuje jak twoja historia.

Ula

Próbuje od jakiegoś czasu umówić się na konsultacje indywidualną. Kiedy można spodziewać się wolnego terminu?

Ava

Witam, czy byłaby możliwość przeznaczenia kilku miejsc, które, mam nadzieję, się zwolnią za jakiś czas na doraźne konsultacje? Czasem potrzebne byłoby coś potwierdzić, doprecyzować, zapytać o konkretna rzecz albo plan leczenia. Niekoniecznie wchodząc w stały tryb spotkań. Tym samym takie miejsca by się szybciej zwalniały dla innych, którym byc może takie spotkanie czy kilka spotkań by na konkretny moment wystarczyły. Rzucam tylko pomysł, bo sama byłabym zainteresowana takim spotkaniem.

Mariusz

Wiktor dziękuję za nagranie o biednych przekonaniach, będę taki jak ty. Pamiętasz jak srałem tobie tyłek na skype o Marii? Teraz wiem czemu pisałeś nie jest formatem na przyjaciółkę, nie będę biegał jak piesek,za osobą co nic nie daję.Przełożę to do wszystkich ludzi którzy mnie wykorzystywali,więcej asertywności.Pozdrawiam.

Mariusz

Dziękuję, za nowe nagrania, słucham ich. Stosuje twoje rady.
Pozdrawiam.
Mariusz.

Marlena

Witam czy jutro będą może jakieś wolne terminy?
Bardzo mi zależy na informacji wcześniej, żebym zdążyła zaklepać. Wysłałam wiadomość na skrzynkę i Skype też. Pozdrawiam