Zarezerwuj spotkanie :)

### Kalendarz na luty 2023 został wystawiony wcześniej, gdyż nie zostały żadne wolne miejsca.
Kolejny 05.03.
###

**** Szanowni Państwo przed wysłaniem zapytania o termin proszę o odczytanie poniższego tekstu. *****
**** Kalendarz z terminami znajduje się na samym dolej strony. ****

#Usługi, których dotyczy poniższy kalendarz.


Poniższy kalendarz obejmuje tylko i wyłącznie sesje indywidualne dla stałej terapii, bądź pojedynczej konsultacji psychologicznej.
Link do ofert:
https://emocjobranie.pl/konsultacja-psychologiczna/
https://emocjobranie.pl/terapia-zaburzenia/
https://emocjobranie.pl/terapia-schematow/

#Brak wolnego terminu. Dlaczego? Co wtedy?


 •  Ograniczona liczba miejsc, dlaczego?

Drodzy Państwo proszę nie brać do siebie częstego braku wolnych terminów, gdyż wynika to naprawdę z  >>>> braku tych terminów.
Natomiast z uwagi, iż wiele osób bardzo osobiście (zupełnie niepotrzebnie) bierze do siebie brak wolnych miejsc na terapię, napiszę dlaczego tak między innymi jest.

Żeby można było do pracy psychologicznej podchodzić z pasją, a także mieć możliwości zdobywania nowych doświadczeń zawodowych oraz rozwoju, potrzeba bardzo urozmaicać rodzaj wykonywanej pracy psychologicznej.
Dlatego też na co dzień w ciągu tygodnia, poza prywatnymi terapiami związanymi z zaburzeniami wszelakimi, wykonuję również inne prace związane z psychologią, diagnozą psychologiczną, pracą społeczną itp.

Z powodu takiego doboru i podziału pracy, dla terapeutycznych sesji indywidualnych i konsultacji psychologicznych, pozostaje mi tygodniowo około 20 godzin/miejsc, które są już zwykle zaklepane przez dotychczasowych klientów.

 • Terapie to zwykle nie “hop siup”.

Z reguły terapie potrzebują bardzo indywidualnego lecz zazwyczaj dłuższego czasu, aby dana osoba wobec swoich rozmaitych problemów i emocji, zaczęła nastawiać się inaczej niż czyniła to do tej pory. Dzięki czemu może zainicjować jakieś realne zmiany.
Dodatkowo istnieje zadanie najważniejsze, czyli stać się w tych nowych postawach osobą bardziej samodzielną (co jest celem mojej terapii samej w sobie).
Tak więc 20 miejsc tygodniowo nie zwalnia się szybko, a do tego nie sposób przewidzieć kiedy może to nastąpić.

Dlatego nie jest to moja zła wola, ani też ignorowanie Państwa problemów i wiadomości.
Po prostu nie posiadam takich możliwości czasowych, jak również fizycznych, aby regularnie i na bieżąco tworzyć nowe miejsca na konsultację/terapię, czy też zawsze udzielać szybko odpowiedzi w kwestii terminów.

Pozostałe wyjaśnienia poniżej w rozwijanych zakładkach:

 • Osoby, które do tej pory nie miały u mnie stałej terapii lub miały ją dość dawno i z jakichś powodów zrobiły sobie przerwę, nie mogą zapisać się na terapię indywidualną inaczej niż poprzez poniższy kalendarz.

 • Nie prowadzę listy rezerwowych.
  Pomysł ten nie sprawdza się z uwagi na to, iż bardzo szybko miejsca rezerwowe się zapełniają.
  Przez co w bardzo krótkim czasie powstaje długa kolejka, która prowadzi do oczekiwań, pytań oraz stresu po stronie zapisanych (czy to już, czy nie już).
  Dlatego wyznaję zasadę publikacji terminarza w określonym terminie, a kto się zapisze ten się zapisze.

Nie stosuję polecania z prostej przyczyny. Nie korzystam z terapii, tak więc nie mam zielonego pojęcia czy dana osoba (może nawet i znajoma) prowadzi tę terapię w miarę solidnie.
Dodatkowo nie uznaję zasady podawania pod nos terapii bowiem jej dobór, a także samej osoby psychologa/terapeuty/psychiatry, to bardzo indywidualna sprawa.
Co więc robić?

Można np. przejrzeć sobie różne społeczności powiązane z interesująca nas tematyką. Zapytać o to, czy ktoś mógłby  polecić jakiegoś specjalistę. 
Następnie można sprawdzić poprzez internet, czy polecona osoba może coś publikuje w sieci? Może ma opis sposobu swojej pracy?
Być może ma podany nurt terapeutyczny?
Wówczas można trochę tego i owego poczytać, a kiedy się chociaż trochę z tym utożsamimy, to może warto po prostu spróbować?

Czasami trzeba próbować i szukać do skutku. Nie jest przecież powiedziane, że np. ja każdemu przypadnę do gustu i oczekiwań. 

#W jaki sposób funkcjonują zapisy?

Odpowiedzi poniżej w rozwijanych zakładkach:

 • Pierwszeństwo mają stali klienci a więc te osoby, które korzystają z regularnej terapii. Dla nich wyznaczane są terminy zwykle po zakończeniu sesji, bądź w innym dogodnym terminie.
 • W taki sposób ustalam grafik na 14 lub 30 dni do przodu.
 • Gdy wszyscy są zapisani i zostaną jakieś wolne miejsca na terapię/konsultację, to zostaną one udostępnione w poniższym kalendarzu.
 • Ustalony grafik na kolejne tygodnie jest publikowany w jeden ustalony z góry dzień. Prawie zawsze jest to niedziela kończąca grafik obecny (dokładny termin publikacji grafiku jest widoczny zaraz nad kalendarzem).
  * Wolne terminy dokładnie jestem w stanie ustalić maksymalnie dzień przed publikacją kalendarza, gdyż niektórzy zwlekają z zapisami na ostatni moment.
  Dlatego nie jestem w stanie wcześniej określić wolnego miejsca.
 • Po kliknięciu w dany dostępny dzień na kalendarzu, wyświetlą się Państwu możliwości rezerwacji, jeśli tylko dana godzina będzie wolna.
 • Klikając wybrany wolny termin, zostaniecie Państwo poproszeni o podanie swojego imienia i nazwiska (można wpisać cokolwiek, nawet inicjały) oraz adres e-mail (ten proszę wpisać dokładnie).
 • Następnie po rezerwacji terminu, proszę o kontakt ze mną poprzez jedną z poniższych opcji i informację o rezerwacji terminu:
  https://emocjobranie.pl/kontakt/

 #Grafik


 • Obecny terminarz:

* Obejmuje okres: 06.02.2023 – 05.03.2023 
* Kolejny grafik ukaże się 05.03.2023  niedziela, około godziny 23:00.
### Gdyby kalendarz na kolejny okres ukazał się wcześniej, niż podana wyżej data i godzina oznacza to, iż nie było żadnego wolnego terminu, dlatego wystawiłem kalendarz wcześniej. ###

### Kiedy na kalendarzu nie są widoczne żadne terminy, nawet zajęte, oznacza to, iż w danym okresie z różnych osobistych powodów wypada sporo wolnych dni, dlatego nie ma publikacji kalendarza ###

### Kalendarz na luty 2023 został wystawiony wcześniej, gdyż nie zostały żadne wolne miejsca.
###

luty 2023
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
Subscribe
Powiadom o
guest
162 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Lol

Witam czy był grafik już może nowy? Bo jest napisane że będzie 5.02, a potem że w piątek a 5.02 to akurat niedziela.

Sebastian Wrona

Jestem zainteresowany terapią. Mam zdiagnozowane zaburzenia adaptacyjne i lękowe. Byłem już na terapiach ale dopiero wasze nagrania mi otworzyły oczy tylko trudno to samemu wcielić w życie. Jak się mogę zapisać do ciebie?

Weronika

Witam. Proszę o podanie możliwego terminu. Najlepiej jak najszybciej. Odstawiłam leki po dwóch latach i mam straszny zjazd od pół roku. Nic nie przechodzi a nawet się pogarsza. Wróciłam na leki ale pomogły mi wrócić do pracy a nerwica jest na całego. Mam wiele planów dlatego proszę o szybki termin.

marta

Wiktor,popraw kolejny grafik chyba 31.12 a nie listopad:)

Mariusz

Witam.O presji też o mnie jest wszystko chce zrobić na raz, wielkie dzięki Wiktor za te nagrania. Nie mogę doczekać się kolejnych nagrań. Pozdrawiam
Mariusz

Moniksa

To nagranie o presji w punkt dla mnie! Szkoda że nie można gdzieś Tutaj z tobą popisać w wątkach. 😉 Planujesz być na grupie fb? Dzięki że jeszcze chce Ci się nagrywać w ogóle, mnie by się już chyba nie chciało. :DD

Aga

Cześć Wiktorze, chciałam skomentować Twoje nagranie ale nie ma opcji komentarzy. Dziękuję ci przede wszystkim za to ze się podzieliłes dodatkowo nagraniami do twojej historii. Czytałam ją dwa razy i za każdym razem odkryłam coś nowego. Co mi pomogło inaczej spojrzeć na moje własne zmagania. Zrozumiałem też pewien swój błąd po tych nagraniach. Nie chciałabym absolutnie zabierać ci Twojego prywatnego czasu, ale czy móglbyś kiedyś zrobić konsultacje grupowe, dla osób które już coś rozumieją ale potrzebują pewnych wyjaśnień jednego, czy dwóch szczegółów? Wiem ze takich osób jest więcej a Ty bardzo trafiasz do ludzi myślę. Aga

Beata

Wiktor super się Ciebie słucha. Za każdy razem kiedy słucham ,mowie ten gość jest niesamowity. Ale ja nie o tym. Bo w większości nagrań jest o tym co mnie nie dotyczy.
Czyli np dd ,natrętne myśli, leki społeczne itd.
Czy będzie kiedyś nagranie dla osób ,które mają tylko objawy fizyczne non stop np jak zawroty,bóle ,drętwienia itd
Jak tu się odburzac. Samo olewanie i akceptacja narazie nic nie daje chyba🙊🙈🙉

Maciej

Witam.
Mam podobnie jeśli chodzi o objawy somatyczne Wracaja a za kazdym razem mam wrażenie że tak to nie było jeszcze i ze tym razem to jest najbarsziej (szumy uszne,ostatnio lekkie drętwienie lewej reki) Jestem po pszesłuchaniu audio o presji Mysle ze to trafne ale mam pytanie czy akceptacja to poddanie sie tym objawom Uznanie ich za rzecz juz na stałe.
Pozdrawiam. Maciej

Natalia

Czy istnieje cień szansy, że kiedyś zwolni się choć jeden terminik ? 🙈🙈 Czekam cierpliwie

Kuba

Jeśli byłby jakiś wolny termin też jestem zainteresowany.

Paweł

Cześć Victor!
Chciałbym bardzo się zapisać do Ciebie na konsultację ale za każdym razem już nie ma miejsc.
Tyle czasu chcę się zapisać do Ciebie i a niestety mam pecha. Jak będziesz odblokowywał nowy termin to zapisz mnie do Ciebie i daj znać. Będę bardzo wdzięczny. Saran Paweł

Natalia

Witaj Victor. Obejrzałam dostępne tu na stronie nagrania i jestem przekonana, że nie chce pracować z żadnym innym terapeuta, też z uwagi, że słuchając nagrań, w wielu przypadkach jakbym słuchała o sobie. I mając świadomość, że Tobie się udało, bardzo chciałabym, abyś pomógł i mi się z tym uporać. Z terminami u Ciebie krucho, ale będę czekać ile trzeba, kiedyś musi się udać 🙂
Pozdrawiam serdecznie, i pamiętaj :
Robisz zajebista robotę !

Szymon

Witam, a można jakieś info wcześniej dostać, czy na nowy kalendarz będą miejsca? Można jakiś kontakt telefoniczny?
Czy na terapię grupową jest jakiś inny kalendarz?

Klaudia

Witaj Wiktorze trafiłam na emocjobranie z polecenia i jestem w szoku w jaki sposób potrafisz o tym wszystkimi opowiadać. 😜 Czatuję już 3 tydzień na termin ale nic nie ma. 🤫Czy jest możliwość zapisania się poza terminarzem? Bardzo mi zależy i proszę o kontakt. Napisałam maile. Miszczak Klaudia
Pozdrawiam