Odburzony psycholog

Wiktor Stańczyk
Witam serdecznie,
biorąc pod uwagę to, iż niektórzy z Państwa szukają o mnie informacji w kontekście pracy psychologicznej, a niektórzy jako kogoś, kto wyszedł z zaburzeń emocjonalnych stworzyłem skrót, który może pomóc.

Jeśli chodzi o pracę psychologa, to informacje o mnie można zaleźć tutaj:
1. emocjobranie.pl/omnie/

Natomiast informacje na temat moich zaburzeń oraz związanej z nimi pracy nad sobą, można znaleźć:

1. Nagrania osobistych doświadczeń z zaburzeniami i odburzaniem, w których przedstawiam – jak to było i jak się zmieniło.

2. Spisana historia moich doświadczeń. Dłuższa lektura, pisana dość dawno natomiast z serca i myślę, że nadal jest warta uwagi.

3. Napisałem również wątek o odburzeniu z depersonalizacji i derealizacji. Nie został on poprawiony pod różnymi kątami, ale w nim również przelałem całą moc odburzania, która towarzyszyła mi, kiedy wykręciłem się z tych stanów.
Dlatego także ją polecam osobom ze stanami depersonalizacji, derealizacji — zmagania z depersonalizacją i derealizacją.

4.
Dla chętnych polecam swój profil na forum zaburzeni.pl, na którym dawniej bywałem mocno aktywny. Profil pozwoli przejrzeć posty lata wstecz.
Nie wszystkie dotyczą zaburzeń i odburzania, ale większość tak.
Dlatego uważam, iż przeczytanie pewnej ilości odpowiedzi, których udzielałem innym, związanych z odburzaniem i uświadamianiem zaburzonych w kontekście ich mechanizmów zaburzeń oraz możliwej pomocy sobie – może być wsparciem dla większości z Was.