Terapia grupowa, zaburzenia lękowe – nerwice, depersonalizacja, derealizacja

Nowa grupa rusza od października 2022.
Aktualizacja oferty, pojawi się ona na początku listopada.

Subscribe
Powiadom o
guest
20 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Beata

Kiedy pojawi sie informacja zapisow na ta nowa grupe?

Patrycja

Czy obecnie są prowadzone jakieś zajęcia grupowe?

Ewelina

Czy w tym roku są prowadzone zajęcia dla osób zmagających się z fobią społeczną? 🙂

Mikołaj

Dzień dobry, mam takie zaburzenie osobowości. Słyszałem że jest jakaś grupa internetowa dotyczącą tych zajęć grupowych? I że można się zapisać, czy to prawda?

Bartek Daniel

Mikołaj obecnie grupy dyskusyjne istnieją na skype. Ale obecnie jest za wiele osób. Skorzystaj z forum zaburzeni.pl, tam można zadać wszelkie pytania. W przyszłości grupa dla zajęć grupowych ma być na fb, aby było wygodniej niż na skype.

Mati

Serdecznie witam!
Z tego co pamiętam z zajęć z ostatniego wtorku to są grupy dyskusyjne zrobione na skype, ale przyznaję że dawno nie używałem tego komunikatora i nie wiem jak się taka grupę znaleźć. Będę wdzięczny za wskazówkę. ??

KasiaS

Możesz dodać mnie na skype i Cię przyłącze do grupy.
Moja nazwa użytkownika to Kasia Sobocka, live:sobockatarzyna.

marcin

Czy może zdarzyć się sytuacja że ktoś zrezygnuje w trakcie trwania zajęć i nawet gdyby to czy jest sens wtedy się zapisywać? Jak to wygląda bo w sumie co niedziele patrzę czy w kalendarzu coś się zwolniło ale nie wiem czy wtedy i tak można się dopisać do grupy??

marcin

Tak zależało by mi na tym. Zaraz po pracy odezwę się na skejpie. Dzięki! I Tobie Victor i Tobie Aleksy za wsparcie 🙂

Aleksy

Wydaje mi się, że przy 2 albo 4 spotkaniu, które teraz będzie to można by się dopisać ale później to nie ma sensu bo temat się rozwija. Zresztą trochę wątpię aby ktoś w trakcie zrezygnował. Może napisz do Wiktora bo ta grupa ma 10 osób, inne mają po 12 więc może zgodziłby się dodać do nas 11 ?

AGAT

Wiktorze czy do końca września jest szansa na nową grupę? Mam diagnozę takiego zaburzenia i przypadkowo znalazłam twoja stronę na kanale i bardzo bym chciała wziąć udział. Jestem z Katowic

AGAT

Dziękuję za odpowiedź, dobrze będę czekała bo w sumie mam tyle tych zaburzeń ze tematyka mi obojętna…. ? 🙂 Pozdrawiam ciepło

Olek

Powiem krótko te zajęcia to zajebista sprawa! Za mną dopiero 2 ale już czuć, że tu będzie trzeba sporo robić a bycie w grupie motywuje do tego. Jak zapisujesz się na tą terapię to zrób to wtedy kiedy masz naprawdę dość swoich reakcji. 😉
Pozdrawiam grupę!
Aleksyj

Werka

Czy jest dostępne jeszcze jakieś miejsce? Bardzo proszę o zaklepanie! Napisalam dziś na Skype ale nie wiem czy wiadomosc dotarła, proszę o kontakt

beata

Panie wiktorze napisałam na skype, proszę dać znać czy miejsca dostępne są aktualne. Bo potrzebuję i dla siebie i dla drugiej osoby, w wiadomości na skype wyjaśniłam o co chodzi.

Robert

Wiktor wysłałem zgłoszenie na maila, proszę o kontakt zwrotny. Pozdrawiam i dziękuję