Stowarzyszenie Psychologiczne Zaburzeni & Odburzeni

Stowarzyszenie Psychologiczne Zaburzeni & Odburzeni, odburzanie
Witam!
Poniżej przedstawiam Państwu zakres działalności Stowarzyszenia Psychologicznego Zaburzeni & Odburzeni, która głównie skupia się na internetowej psychoedukacji, a także lokalnych spotkaniach mających na celu wsparcie osób zaburzonych emocjonalnie oraz chorych psychicznie.

Stowarzyszenie założyłem, gdy zacząłem zawodowo realizować się w pracy psychologicznej.
Zrozumiałem bowiem pewną potrzebę upodmiotowienia wszelkiej dodatkowej działalności na rzecz tych, którzy borykają się z problemami emocjonalnymi.
Dlatego też zrealizowałem pierwszy projekt terapii grupowych i w taki sposób od 2017 roku powstało Stowarzyszenie Zaburzeni.pl, a następnie od 2021 Stowarzyszenie Psychologiczne Zaburzeni & Odburzeni.

Nasze Stowarzyszenie nie szuka specjalnego rozgłosu, lecz skupia się na konkretnej działalności lokalnej i online, żeby wesprzeć osoby potrzebujące.

Wszelkie projekty są oczywiście realizowane zgodnie z posiadanymi zasobami ludzkimi i czasowymi, a także materialnymi. Ponadto stanowią działalność hobbystyczną, nie są więc obowiązkiem i zawsze mogą zostać zawieszone, bądź zmienione, oczywiście po uprzednim poinformowaniu osób z nich korzystających.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź proszę stronę stowarzyszenia:
Stowarzyszenie Psychologiczne Z&O

Pozdrawiam
Wiktor Stańczyk

Informacje związane z Naszą działalnością: