[Ogłoszenie] Przeniesienie niektórych usług do formy online.

Hey,
z uwagi na obecną sytuację pandemii nie jestem w stanie (przynajmniej na razie) kontynuować niektórych zajęć w takiej formie jak dotychczas czyli w cztery oczy, szczególnie, iż mowa tu o zajęciach grupowych.  Jednakże to nic straconego,  gdyż postanowiłem tymczasowo przenieść je na platformę online. Dotyczy to między innymi ofert płatnych w postaci terapii grupowych dla np. osób z trudnym dzieciństwem ale również i zajęć bezpłatnych jakie organizuję dla Stowarzyszenia Zaburzeni.
Tymczasowo zdecydowałem się skorzystać z aplikacji Teams (Microsoft) z powodu możliwości konfiguracji wielu kanałów i ogólnie jakoś mi ta apka przypasowała (tak, mimo że to Microsoft ;p).

I.
Dlatego też osoby, które jeszcze o tym nie wiedzą a korzystały wcześniej z akcji stowarzyszenia niechaj zapoznają się z nowymi wytycznymi i zapisami:
1. https://emocjobranie.pl/spotkania-grupowe-chad-schizofrenia/
2. https://emocjobranie.pl/schematy-przekonania/
3. https://emocjobranie.pl/webinary-psychoedukacja-on-line/ 3 maja zaległy webinar dla osób wówczas zapisanych! Jeśli nie będziesz mógł się stawić daj nam znać.
Zmienił się kontakt dla stowarzyszenia a mianowicie jest jeden (każdy go obsługuje) e-mail – stowarzyszenie@emocjobranie.pl

Niestety chwilowo zawieszone zostały zajęcia dla osób z lękiem społecznym, ale jestem dobrej myśli, iż czerwiec/lipiec wrócimy do naszych terenowych wypraw.

II.
Kolejna sprawa związana już z zajęciami odpłatnymi. Dotychczasowe terapie grupowe, które odbywały się w Katowicach również zostały przeniesione do formy online.
Piszę o tym, gdyż jedna z grup jest nowa i rusza 12.05.2020 i mam jeszcze 5 wolnych miejsc.
Zobacz ofertę: https://emocjobranie.pl/zajecia-grupowe-dla-dda-ddd-terapia/
I w razie co zaklep sobie miejsce: https://emocjobranie.pl/zarezerwuj/

Kontakt do mnie bez zmian  – victor@emocjobranie.pl lub skype.

Pozdrawiam
Wiktor