Wsparcie, konsultacje dla psychologów, terapeutów.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ custom_padding=”61px|0px|55.6406px|0px|false|false”][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”4.3.2″ hover_enabled=”0″]

Zajęcia dla psychologów

Witam,
zapraszam do zapoznania się z ofertą usługi wsparcia psychologów, terapeutów czy coachów w ramach prowadzonych zajęć i terapii.
Szczegóły poniżej. 🙂

 

 

1. Podstawowe informacje


a) Przed rozpoczęciem:
– zapoznaj się z zakładką “O mnie”  – aby wiedzieć dokładnie na jakiej podstawie wykonuję swoją pracę:
Kliknij link aby zobaczyć informację o mnie,
– koniecznie przeczytaj “Regulamin Ogólny i Szczegółowy”, który zawiera też sposoby mojej pracy abyśmy mieli pełną jasność zanim przystąpimy do wspólnych działań:
  Kliknij tutaj aby zobaczyć “Regulamin”.

b) Miejsce spotkań, czas oraz cena:
– oferuję spotkania on – line. Łączymy się poprzez Skype lub aplikację google “Meet”,
– czas trwania: 50 minut,
– cena: 160 złotych za 1 spotkanie.

c) Terminarz i kontakt ze mną:
– klikając w poniższy link otrzymasz dostęp do kalendarza z terminami oraz instrukcję:
Link: Kalendarz rezerwacji,
– jeżeli potrzebujesz się ze mną skontaktować to zapraszam:
Kliknij: Możliwości kontaktu ze mną.

d) Możliwość dokonania płatności:
– Paypal,
– przelew na konto bankowe.
Dane do wykonania płatności otrzymasz po rejestracji terminu.

 

2. Co oferuję?


 a) Konsultacje i wsparcie dla coachów, psychologów:
– omawianie spotkań i ich problematyki w zakresie prowadzonych przez Was terapii DDA/DDD, zaburzeń lękowych
i osobowości;
– wsparcie emocjonalne i pomoc w uwalnianiu obciążających emocji i radzeniu sobie ze stresem, który może powstawać w wyniku prowadzonych przez Was psychoterapii lub innych zajęć psychologicznych;
– praktyczne przedstawianie i uczenie realnych zachowań i możliwych objawów u osób z różnymi zaburzeniami
(dla chętnych poszerzania wiedzy, której czasem brakuje w książkach lub na szkoleniach);
– pomoc w szukaniu rozwiązań Waszych prywatnych problemów czy też konfliktów emocjonalnych.

hologów

[/et_pb_text][et_pb_comments _builder_version=”3.17.6″]
[/et_pb_comments][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pyt.

Witam. Czy istnieje możliwość spotkań na żywo? Wydaje mi się, że wcześniej była taka opcja, a teraz jej nie widzę. Nastąpiła zmiana?

DobrowolskaA.

Plusy.
+ Duża elastyczność tematyczna i możliwość porozmawiania o wielu aspektach zaburzeń emocji, zachowania i osobowości. W tym również o psychologii rozwoju człowieka.
+ Solidne i praktyczne wsparcie w trudnym łączeniu psychoanalizy z podejściem poznawczym. Pan Wiktor jest konkretny
w wyjaśnieniach a jego argumenty mnie przekonują i poszerzają moje horyzonty jako psychoanalityka.
+ Pierwszy raz nie czuję sprzeczności pomiędzy powyższymi podejściami terapeutycznymi.
+ Prowadzący nic nie narzuca i cierpliwie odnosi się do poszczególnych problemów oraz zapewnia swobodną atmosferę spotkania.

Minusy.
– Pan Wiktor nie jest formalnie superwizorem, czyli nie można otrzymać zaświadczenia o rozpoczęciu i przebiegu superwizji.
Nie ma również możliwości powołania się na rozpoczęcie terapii własnej, gdyż odbywać się ona powinna u terapeuty z tego samego nurtu.

Reasumując pomimo ostatniego minusa w zakresie czysto formalnym bardzo polecam zajęcia, szczególnie z uwagi na ich bardzo praktyczną formę.

Pozdrawiam

Anna Czerwińska

Bardzo solidne korepetycje z psychologii. Tak bym określiła spotkania z Wiktorem. Jest niezwykle oddany swojej pracy i trzeba przyznać, że ma tego przysłowiowego “nosa.”
Korzystam z usługi internetowo i dla mnie ma ona charakter nauki spojrzenia na tematykę zaburzeń psychicznych od innej strony niż ta, którą poznałam poprzez dotychczasowe szkolenia i własną działalność.
Wiktor bardzo pomaga wiele rzeczy uprościć, co z początku szokuje ale potem okazuje się, że tak rzeczywiście można. Zadziwia mnie wręcz łatwość z jaką porusza się po tematyce zaburzeń i sposób bardzo łatwego objaśniania konkretnego przypadku pacjenta, z którym jest jakiś problem.
Szkoda, że nie jest superwizorem bo każdy początkujący lub poszerzający zakres swoich usług psycholog powinien się chociażby otrzeć o to co ma do przekazania w swoich wykładach.

Jedynie i ja się doczepiam trochę ceny bo prawda taka, że nawet superwizorzy nie mają takich. A spotkania co tydzień to dla wielu rozpoczynających pracę stażystów, psychologów są przy takich warunkach myślę mało możliwe.
Oczywiście każdy ma prawo do wyceny swoich usług ale dzielę się tylko swoją opinią.
Ania

Czerwińska A.

Źle się może wyraziłam bo jak wiesz Wiktorze nadal chętnie korzystam z tych zajęć i gdybym nie była zadowolona to bym poszła do kogoś innego. Choćby jakiegoś superwizora ale już byłam i mam porównanie.
Bardziej miałam na myśli takich rozpoczynających pracę psychologów. Po prostu tym komentarzem chciałam tylko na to zwrócić uwagę.
Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia.

Pajda Renata

Niestety nie udało mi się jednak skorzystać i dostać na zajęcia grupowe. Ale byłam na jednej sesji indywidualnej i polecam Pana Wiktora bo ma się w nim rzeczywiście wsparcie i tak dość szybko potrafił naprowadzić na konkrety jeśli chodzi o prowadzone przeze mnie usługi psychologiczne dla uzależnionych.
Trochę obciążająca jest cena bo to jednak 150 złotych, a to jak na formę pewnego rodzaju superwizji to spora kwota. Z drugiej strony Pan Wiktor ma nieszablonowe podejście ale myślę, że sprawiedliwsza byłaby cena niższa.
R.P.

Pajda Renata

Tak to prawda. Miałam na myśli to, że sesje pomiędzy osobami w tym samym zawodzie cenowo raczej powinny być zaniżone.
Jestem i tak zainteresowana spotkaniami.
Tylko mam pytanie bo teraz jest widoczny kalendarz od poniedziałku z godzinami pracy. Są one zajęte ale czy w kolejnym tygodniu godziny pracy będą te same co w tym?

Leszek Aleksander

Ja się tak tylko zastanawiam Pani Wiktorze nad jedną sprawą. Bo oferuje Pan szkolenia dla psychologów ale zarazem nie ma Pan magistra.
Dlatego ja jako magister psychologii zastanawiam się czy to nie dziwne płacić Panu za szkolenia 🙂
mgr Leszek Aleksander, Gliwice