Spotkania grupowe dla DDA/DDD.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.0.47″][et_pb_row _builder_version=”3.0.48″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″]

Obecnie zajęcia te nie zostały rozpoczęte. Gdyż w okresie lipca trudno by było mi dotrzymać obietnicy ich zrealizowania.
Dlatego wolę zacząć po tym okresie. Przepraszam i pozdrawiam.
Wiktor

[/et_pb_text][et_pb_comments _builder_version=”3.17.6″][/et_pb_comments][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Joasia

Witam trafiłam na stronę szukając informacji o moich natręctwach i też jestem dda ale mój palący problem to myśli że coś zrobię swoim dzieciom. Te myśli mnie przerażają i powodują okropne ataki paniki, nie mogę w ogóle spać. Miałam już tak kiedyś ale urodziłam drugie dziecko i zajęłam się mocno wychowaniem i jakoś przeszło. Teraz biorę leki już 2 miesiąc ale na razie bez poprawy. Czy te zajęcia mi w czymś mogą pomóc? Nie wiem już co robić z tym jak się te myśli pojawiają bo wpadam w panikę.

Joasia

Powoli się zapoznaję z tym co Pan podesłał i dziękuję bardzo za wskazanie kierunku, co do zajęć to czy mogę jakoś zapisać tą stronę aby otrzymać powiadomienie jak się coś zmieni w sensie takim że doda Pan termin spotkań? Asia

Siwiec

Wiktor dziękuję za informację o odwołaniu zajęć, czy zmieni się przez to lista wpisanych na terapię? Czy po prostu termin tylko?
Napisałam do Bartka i jak rozumiem on wyśle mi nowy termin jak zostanie ustalony na maila?
Dużo zdrowia życzę!

Iwona Pierończyk

Wiktorze a jakie masz w ogóle zdanie co do ddd i dda czy to są zaburzenia czy nie? Bo jest spór podobnież o to w środowisku psychiatrów i psychologów. Jedni mówią że tak a inni że nie. Jakieś masz zdanie w tym temacie? Bo lepiej chyba wiedzieć czy się ma zaburzenie czy tak naprawdę nie. Przynajmniej ja to tak odbieram.

Iwona Pierończyk

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Ja nie jestem na tej liście darmowych zajęć, kiedy można oczekiwać zapisów na zajęcia płatne grupowe? Widziałam ogłoszenie, że ma być ale też pisałeś tam o jakimś zabiegu wiec zapewne teraz nie masz czasu. Daj znać jak wydobrzejesz o ile musisz. Dużo zdrowia!