Regulamin praktyk

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.0.47″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.0.48″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.0.74″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]

Regulamin Odbywania Praktyk


1. Podczas pierwszego spotkania w kwestii praktyk otrzymasz potrzebne umowy, które mogą wymagać potwierdzenia przez Twoją uczelnię, a także skierowanie na szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych i informacji poufnych powiązanych z rodzajem praktyk. Za szkolenia nie płacisz dodatkowo.
2. Wszystkie umowy, a dokładnie: powiązana z uczelnią, dotycząca praktyk między Tobą a moją działalnością, ochrony danych i zasad poufności, a także akceptacji warunków praktyk, będą wymagać Twojej akceptacji i podpisu.
3. Od momentu pierwszego spotkania organizacyjnego i otrzymania stosownych dokumentów masz 14 dni na wykonanie potrzebnych szkoleń, a także podpisanie umowy przez Twoją uczelnię.
Po tym czasie zostaniesz wykreślony z listy praktykantów a uiszczona opłata zostanie zwrócona na konto podane przez Ciebie.
4. Po rejestracji miejsca poprzez kalendarz otrzymasz e-mailowo automatyczną wiadomość, zawierającą informację o potrzebnej wpłacie i numerach kont, na które możesz  dokonać przelewu.
5. Od momentu zapisania się opłatę za praktyki należy uiścić w ciągu 7 dni z góry. Po tym terminie w wypadku braku opłaty zostaniesz wykreślony z listy.
6. W wypadku zakupu pakietu praktyk i uczęszczania na choćby dwie godziny zajęć a następnie rezygnacji, wpłacona kwota za całość usługi nie podlega zwrotowi.
7. Praktyki  prowadzone są na podstawie teorii poznawczej, behawioralnej, schematu oraz strategicznej i najczęściej poprzez zajęcia grupowe.
8. Tematyka praktyk to zwykle: zaburzenia lękowe, osobowości, DDA/DDD, choroby psychiczne.
9. Usługi świadczę poprzez działalność a dokładnie spółkę:
„Psychological & Coaching Services” | Jacquingasse 16/28 | 1030 Wiedeń/Austria.
Adres oddziału w Polsce: Hierowskiego 44d | 40-750 Katowice.
10. Po zakończeniu masz gwarantowane zaświadczenie o odbyciu określonej liczby godzin i/lub miesięcy praktyk.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]