[Nagranie] S01 E04 „Moje dorastanie a powstałe konflikty – schematy i błędne przekonania.”

Moje schematy, konflikty wewnętrzne, Wiktor Victor Stańczyk

Witam,
udostępniam kolejny odcinek serii: “Jak to u mnie było? Jak to się zmieniło?”.
Nagranie podzielone jest na trzy części i przedstawia częściowo moje dorastanie oraz system rodzinny, który wbił we mnie nieprawidłowe przekonania, co do własnej osoby i postrzegania świata. Powstały we mnie również automatyczne reakcje emocjonalne, które w dorosłym życiu sprawiały mi problemy.

Jeśli jesteś zainteresowany innymi nagraniami tej serii, bądź innej, to zobacz spis nagrań pod linkiem: wprowadzenie w nagrania.

Poniższe audio jest wrzucone na dwa sposoby, można pobrać go poprzez dysk google, bądź odsłuchać prosto z tej strony.


  • Do odsłuchu 3 części:
1. Pierwsza część dotyczy opisu mojego dorastania oraz tego jak przełożyło się ono na moje konflikty wewnętrzne rozumiane jako schematy nawykowych reakcji emocjonalnych i błędne przekonania.
 
2. W drugiej części ciąg dalszy, ALE omawiam kwestię wypierania potrzeb oraz złości o co jestem często pytany, dlatego postanowiłem się do tego odnieść, podając przykład swoich doświadczeń.
 
3. Trzecia część nagrania związana jest z bardzo streszczonym opisem mojej pracy nad schematami i błędnymi przekonaniami, oraz pokazuje, jak dużą rolę odgrywa pielęgnowanie różnych podejść do emocji, obaw również w procesie rozwoju wewnętrznego, osobowościowego.
  • Inne przydatne nagrania i wpisy, które łączą się z powyższymi:

1. Nagranie o stricte mechanizmach lękowych – poznaj czym są mechanizmy lękowe
2. Moja spisana historia – link do historii