Informacja o różnych sprawach :)

Witam,
nazbierało się troszkę różnych ogłoszeń i dlatego sporządziłem zbiorczy wpis aby Wam je przekazać.
Być może ktoś z Was będzie zainteresowany niektórymi wydarzeniami, a są jeszcze wolne miejsca.
Dlatego zapraszam.

 

 

 

 1. “Akcja” Stowarzyszenia Zaburzeni dotycząca poznania własnych błędnych schematów reagowania (przekonań). Spotkania grupowe w Katowicach.
  Więcej pod linkiem – https://emocjobranie.pl/schematy-przekonania/
 2. Webinar on-line (bezpłatny) dla osób z zaburzeniem obsesyjno – kompulsyjnym. Dnia 21.09. (sobota) w godzinach 10:00 – 12:00.
  Pierwsze 40 minut zajmie prezentacja poświęcona OCD i potrzebie trzymania kontroli. Następnie pozostały czas zostanie wykorzystany do wspólnych rozmów i omówienia Waszych problemów.  Spotkanie przeznaczone dla 15 osób, organizowane poprzez platformę clickmeeting.com.
  Jeśli chcesz się zapisać to zrobisz to pod tym linkiem – https://emocjobranie.pl/rezerwacja-zajec-grupowych-i-szkolen/
  W kalendarzu wybierz datę 21.09 i odpowiednią godzinę (10:00) i zapisz się. Otrzymasz na maila indywidualne dla Ciebie hasło dostępu na spotkanie.
 3. Szkolenie on-line (płatne) dla psychologów i terapeutów zainteresowanych problemami w łączeniu podejść ACT i CBT. W dniu 21.09. godzina 12:30 – 14:30.
  Tematyka poruszana na szkoleniu będzie dotyczyła głównie zamiennego stosowania technik zarówno ACT jak i CBT, w zależności od danego problemu klienta.
  Webinar przeznaczony jest dla 10 osób oraz jest płatny, rezerwacja jednego miejsca – 100 złotych. Zostało obecnie 5 wolnych miejsc.
  Wszystko organizowane jest poprzez platformę clickmeeting.com.
  Jeśli chcesz się zapisać to zrobisz to  pod tym linkiem – https://emocjobranie.pl/rezerwacja-zajec-grupowych-i-szkolen/.
  W kalendarzu wybierz datę 21.09 i odpowiednią godzinę (12:30) i zapisz się. Otrzymasz na maila indywidualne dla Ciebie hasło dostępu na spotkanie oraz link do przelewu, który należy wykonać przed szkoleniem.
 4. Praktyki dla studentów psychologii klinicznej. Zostały 2 miejsca i dlatego informuję o tym, bo być może są jacyś zainteresowani.
  Wszelkie informacje pod tym linkiem – https://emocjobranie.pl/oferta-praktyk/
 5. Powstała nowa grupa dla zajęć grupowych w Katowicach dla DDA/DDD (zajęcia płatne).
  Zostało kilka miejsc i wszelkie informacje uzyskasz pod tym linkiem – https://emocjobranie.pl/zajecia-grupowe-dla-dda-ddd-terapia/
  Przepraszam tych, którzy czekali na nową grupę dotyczącą osobowości lękowej ale nie dam rady obecnie czasowo podjąć się tematu.
 6. Z uwagi, iż w ostatnim okresie byłem zaangażowany w pozainternetowe projekty psychologiczne, to siłą rzeczy zmniejszyła się moja aktywność w sieci.
  Wielu z Was dopytuje o kolejne nagrania bądź aktywność na forum. Do tego ostatniego na pewno niedługo będę wracał aby dać troszkę upust w postach (;p) i je zaktywować.
  Natomiast co do nagrań to mogę wyznaczyć termin. A mianowicie do końca października 2019 (;p) ukaże się kolejne nagranie z serii “Jak to u mnie było?”.
  A do końca listopada/grudnia 2019 (;p) nagranie o depersonalizacji i derealizacji, w którym pojawią się ogólne wnioski na temat DD i to na co należy zwracać szczególną uwagę
  odburzając się.

  Pozdrawiam
  Wiktor