Grupowe online dla osób z fobią społeczną. Dwóch prowadzących.

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22″ min_height=”2055px” custom_padding=”34px|||||”][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”4.4.7″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” hover_enabled=”0″]

Witajcie,
zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą płatnej terapii grupowej organizowanej w formie online przez dwóch prowadzących, czyli Wiktora i Hewada, dla osób z:
*Zaburzeniem lękowym w postaci lęku społecznego, fobii społecznej.

 

1. Oferta zajęć grupowych dla osób z lękiem społecznym


a) Na początek informacja:
– Zajęcia przeznaczone są dla tych, którzy mają świadomość omawianego problemu. Jeżeli nie jesteś pewien, co do swojego zaburzenia to skontaktuj się najpierw proszę, gdyż to ważne aby w grupie brały udział z danym zaburzeniem.
Program ten nie obejmuje sposobów radzenia sobie z innymi zaburzeniami lękowymi niż fobia społeczna, gdyż  to ona jest przedmiotem zajęć.

b) Program zajęć.
Podzielony jest na dwa etapy:
Pierwszy etap to 3, 4 miesiące 12-16 sesji i jest to część edukacyjno – uzewnętrzniająca, opierająca się na wyjaśnieniu mechanizmów, wzajemnym poznaniu oraz próbach przełamywania swojego lęku, mówiąc o sobie.
Drugi etap to kolejne 3 miesiące czyli 12 sesji  i jest to część budowania szerszego zakresu zachowań asertywnych i prób zmiany postrzegania opinii innych ludzi.

b) Jaki jest cel zajęć?
– Zwiększenie zrozumienia samego siebie i własnych mechanizmów lęku społecznego.
– Poznanie podstaw umiejętności wyrażania swoich emocji i potrzeb, a także własnego zdania wśród innych ludzi.
– Pierwsze próby przełamywania lęku społecznego związane ze strachem przed opinią innych ludzi, a także zwiększanie zachowań asertywnych i pełnych wyrozumiałości dla siebie.
– Możliwość lepszego “ruszania” w dalszą terapię indywidualną lęku i rozwój osobisty.

b) Poznaj informacje:
– zakładki „Czego możesz oczekiwać?” ; „Informacje o mnie” ; „Regulamin Współpracy”.

2. Organizacja terapii


a) Miejsce:
Sesje grupowe online organizowane będą przez platformę Teams (Microsoft) w każdym tygodniu zgodnie z wyznaczonym podczas zajęć planem.
Osoby zapisane otrzymają link i hasło do kanału grupowego dla tych zajęć.

b) Grupy aktualne online (tylko 10 osób na grupę):
– 1 grupa 10 osób – (prowadzimy ją wspólnie czyli ja oraz Hewad)  –  rusza 15 czerwca 2020 a zajęcia potrwają do grudnia 2020 (czas może się wydłużyć, ale będzie to ustalone z uczestnikami). Obecnie wolnych jest 9 miejsc.

c) Jak się zapisać?
– Najlepiej poprzez kalendarz wybierając na nim datę podaną wyżej  – “15.06” i postępować zgodnie z instrukcjami rejestracji: kalendarz rezerwacja.

d) Płatność:
cena: 2 godzin zegarowych (liczonych jako jedno spotkanie)  – to 80 złotych od 1 osoby. 
Za pierwsze spotkanie opłatę należy uiścić przelewem przed spotkaniem. Dane do przelewu uzyskacie w e-mailu jakiś czas po rejestracji.
– Każde kolejne dwa spotkania (a więc 4 godziny zegarowe) będzie trzeba opłacać z góry w całości, czyli 160 złotych.

3. Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz anonimowość.


a) Przy kontaktowaniu się przez e-maila lub komunikator proponowany w zakładce “Kontakt do mnie”:
– w tym wypadku Twoje dane są chronione zgodnie z Polityką Prywatności witryny emocjobranie.pl  –https://emocjobranie.pl/polityka-prywatnosci/.

b) Podczas zajęć:
– Każda osoba, która się zgłosi i uzyska rezerwację, zostanie wpisana na listę imieniem jakie poda w e-mailu lub formularzu rejestracji oraz zostanie jej przydzielony numerek (przykro mi, RODO…:)).
– Każdy z nowych uczestników będzie zobowiązany przed rozpoczęciem zajęć, podpisać stosowne oświadczenie mówiące o tym, iż podczas spotkań dzielimy się wrażliwymi informacjami o stanie swojego zdrowia oraz ogólnie życia. A każdego z Nas obowiązuje zasada poufności.
– Podczas zajęć mogą być obecni praktykanci, studenci psychologii klinicznej. Będą oni przeszkoleni w zakresie ochrony danych osobowych, a także będą zobowiązani podpisać oświadczenie, o którym wspomniano wyżej.

 A na koniec biurokracji…po prostu serdecznie zapraszam 😉

Wiktor Stańczyk

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]